Користени автомобили

KIA sorento
KIA sorento front
KIA sorento left side
KIA sorento rear
KIA sorento right side
21.990 ЕУР

KIA SORENTO 2.2 CRDI A/T AWD 197 KS

Година на производство: 2012
Зафатнина на мотор: 2199 ccm3
Снага: 145 Кw
Изминати километри: 108.000km
Цена: 1.358.982 МКД

 • Двозонска автоматска клима уред
 • Aвтоматски менувач
 • Радио+CD+MP3+USB+AUX
 • ESC+EBD+ABS+BAS+ TCS+ESS+DBC+HAC+VSM
 • AirBag x 6
 • Електрика на прозори
 • Патен компјутер
 • LKAS-систем за задржување на возилото во лента
 • Панорамски сончев кров
KIA Venga
KIA Venga front
KIA Venga left side
KIA Venga rear
KIA Venga right side
6.950 ЕУР

KIA VENGA 1.4 CVVT 90 KS

Година на производство: 2011
Зафатнина на мотор: 1396 ccm3
Снага: 66.2 Кw
Изминати километри: 31.000km
Цена: 429.510 МКД

 • Клима уред
 • Радио+CD+MP3+USB+AUX
 • ABS+EBD
 • AirBag x 2
 • Електрика на прозори
 • Централно далечинско отклучување и заклучување
 • Електрика на ретровизори
 • Патен компјутер
 • Лизгачка задна клупа